VÝMENA VEĽKOSTI
POSTUP VÝMENY VÝROBKU
VRÁTENIE TOVARU
VÝMENA VEĽKOSTI
POSTUP VÝMENY VÝROBKU
VRÁTENIE TOVARU
NETRAFILI STE VEĽKOSŤ?

Źiaden problém, náš tím vám vychádza v ústrety a umožňuje výmenu veľkosti výrobku ZDARMA, ak sú splnené nasledovné podmienky:

Požiadate výmenu výrobku v lehote 365 dní od jeho prevzatia;

Výrobky, ktoré chcete vymeniť, vrátite v pôvodnom obale. Musia byť zároveň nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva a použiteľné na ďalší predaj. Zásielku starostlivo zabaľte, aby pri doprave nedošlo k jej poškodeniu.

Ak sú splnené tieto podmienky, výrobky môžu byť bez problémov vymenené.

Všetko čo musíte urobiť je zavolať na telefónne číslo 00421233325612, a informovať nás, že si prajete vymeniť veľkosť objednaného výrobku/výrobkov.

DÔLEŽITÉ

Len prvá výmena veľkosti výrobku je zdarma.. Pokiaľ sa jedná o prvú výmenu výrobku či výrobkov, zašleme vám nový požadovaný tovar a uhradíme jeho dopravu. Pokiaľ by sa jednalo o ďalšie výmeny z totožného nákupu, budeme už poštovné účtovať 4 euro.

V prípade, že požadovaný výrobok už nie je na sklade, môžete si vybrať iný model. Hodnota kúpeného výrobku bude odpočítaná z hodnoty novo zvoleného výrobku, ktorý vám bude zaslaný.Dopravu uhradí naša spoločnosť. Hodnota nového výrobku musí byť taká istá alebo väčšia, ako hodnota vráteného výrobku.

Pri výmene veľkosti objednaného výrobku vám umožňujeme doplniť objednávku aj ďalšími výrobkami, doprava je ZDARMA.

SPÔSOB VÝMENY VEĽKOSTI VÝROBKU

Po informovaní oddelenia CALL CENTER, operátor s ktorým ste sa rozprávali zadá novú objednávku výmeny výrobku. Postup je "balík na výmenu". Kuriér sa predstaví na vašej adrese s novým balíkom, v ktorom je vhodná veľkosť výrobku a vy mu odovzdáte balík (bezpečne zabalený) v ktorom je nevhodná veľkosť výrobku.

PRAJETE SI INÝ MODEL ALEBO FARBU VÝROBKU?
Ak ste si to rozmysleli s farbou alebo modelom výrobku, náš tím vám umožňuje výmenu farby alebo modelu len ak sú rešpektované nasledovné podmienky:
Uhradíte poplatok za dopravu v hodnote 4 EURO
Požiadate výmenu výrobku v lehote 365 dní od jeho prevzatia;
Výrobky, ktoré chcete vymeniť, odporúčame vracať v pôvodnom obale.(Musia byť zároveň nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva a použiteľné na ďalší predaj. Zásielku starostlivo zabaľte, aby pri doprave nedošlo k jej poškodeniu.).
Ak sú splnené tieto podmienky, výrobok môže byť bez problémov vymenený. Všetko čo musíte urobiť je zavolať na telefónne číslo 00421233325612 , a informovať nás, že si prajete vymeniť model/farbu objednaného výrobku/výrobkov.
DÔLEŽITÉ
Hodnota kúpeného výrobku bude odpočítaná z hodnoty novo zvoleného výrobku, ktorý vám bude zaslaný. Vy uhradíte poplatok za dopravu
Hodnota nového výrobku musí byť taká istá alebo väčšia, ako hodnota vráteného výrobku.
SPÔSOB VÝMENY MODELU/FARBY VÝROBKU
Po informovaní oddelenia CALLCENTER, operátor s ktorým ste sa rozprávali zadá novú objednávku výmeny výrobku. Postup je "balík na výmenu". Kuriér sa predstaví na vašej adrese s novým balíkom, v ktorom je novo zvolený výrobok a vy mu odovzdáte balík (bezpečne zabalený) v ktorom je výrobok, ktorý chcete vymeniť.
Formulár na výmenu výrobkov
Vaša správa bude odoslaná!
Vaša otázka bola odoslaná! Čo najskôr vás bude kontaktovať operátor.
Pridajte svoje meno
Pridajte svoje krstné meno
Pridajte správne telefónne číslo
Pridajte e-mailovú adresu
Pridajte zmienku
Zašlite žiadosť
PRAJETE SI VRÁTIŤ VÝROBKY?

V prípade, že nebudete s tovarom spokojný, môžete tovar do 365 dní, od prevzatia zásielky vrátiť podľa odporúčaného, nižšie uvedeného postupu. Toto vrátenie tovaru je považované za jednostranné odstúpenie od kúpnej zmluvy podľa §53 ods. 7 zákona č 40/1964 zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Lehota na vrátenie peňazí pri odstúpení od kúpnej zmluvy podľa §53 ods. 7 Občianskeho zákonníka je 14 dníod doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy.

DÔLEŽITÉ

Žiadosť o vrátenie výrobkov sa uskutoční v lehote 365 dní od prevzatia zásielky.

Výrobok/výrobky vrátiť v pôvodnom obale. Musia byť zároveň nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva a použiteľné na ďalší predaj. Zásielku starostlivo zabaľte, aby pri doprave nedošlo k jej poškodeniu.

Výrobky, ktoré ste kúpili ako špeciálny balíček alebo ste k nim dostali darček, nemožno vrátiť individuálne ale taktiež ako balíček alebo spolu s darčekovým výrobkom.

V prípade, že nákup generoval darčekový kupón, ktorý ste použili, z finančnej hodnoty výrobku bude odpočítaná hodnota kupónu.

V lehote 365 pracovných dní od prevzatia zásielky v našom sklade, vám vrátime peniaze na váš účet.

V prípade vrátenia výrobkov uhradíte poplatok za dopravu, a to len kuriérskou službou.

Podľa zákona, vrátenie výrobkov je platné len pre fyzické osoby.

Ak hore uvedené požiadavky sú splnené, môžete vrátiť výrobky a peniaze vám budú zaslané na účet. Všetko čo musíte urobiť je vyplniť FORMULÁR a zavolať na telefónne číslo 00421233325612, aby ste nás informovali, že si prajete vrátiť výrobok.

FORMULÁR NA VRÁTENIE TOVARU
Vaša správa bude odoslaná!
Vaša otázka bola odoslaná! Čo najskôr vás bude kontaktovať operátor.
Pridajte svoje meno
Pridajte svoje krstné meno
Pridajte správne telefónne číslo
Pridajte e-mailovú adresu
Pridajte IBAN
Pridajte meno zadaného majiteľa účtu
Pridajte zmienku
Zašlite žiadosť